Відповідно до Додатку 3 до Постанови Кабінету Міністрів України Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів» - аудіо та відеозаписи входять до переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).

Але, якщо придбаний в нашому магазині реліз вже є в колекції, а товар не використовували і заводська плівка не була пошкоджена - в такому випадку  платівку можна обміняти на будь-яку іншу в цьому ціновому діапазоні чи на дорожчу з доплатою цінової різниці.

Повернення і заміна товарів відправлених магазином «Fonoteka» в різні міста України проводиться шляхом зворотного пересилання покупцем товару службою доставки «Нова Пошта».

У разі коли причиною повернення або заміни стала неналежне якість товару (заводський брак), то оплату за зворотню пересилку бере на себе магазин.

Якщо ж придбаний товар був належної якості, але з якоїсь причини не підійшов покупцеві (умови наведені вище), то сплату послуг перевізника "Нова Пошта" здійснює покупець.

Мастеринг, звучання альбому чи будь-які інші аудіальні характеристики не рахуються як брак та не є причиною для обміну й повернення платівок.

Усі питання, пов'язані з обміном та поверненням – обговорюються та вирішуються на протязі 14 днів з моменту відвантаження товару Покупцеві.